Series
Ratings
153
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- DexterRated ★ 4.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Brothers SunRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 2.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
- KakeguruiRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5