Movies
Ratings
152
Ode to My FatherRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5