Titles you rated
My♡PuppyRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5