Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 4.5
Spread Your WingsRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5