Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
9Rated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5