Series
Ratings
21
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0