Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
The PactRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5