Series
Ratings
24- M&MRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0