Movies
Ratings
751
Inside MenRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Spider ForestRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0