Movies
Ratings
709
ElvisRated ★ 2.5
PreyRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
SpiritwalkerRated ★ 3.0