Titles you rated
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.5
Aachi and SsipakRated ★ 1.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
RobotsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0