Titles you rated
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5