Movies
Ratings
247
Midnight DinerRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
LegendRated ★ 0.5
The Brand New TestamentRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
OfficeRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5