Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 3.0