Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5