Titles you rated
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0