Movies
Ratings
50
Rough CutRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5