Series
Ratings
13
ExtracurricularRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 2.5
SmallvilleRated ★ 3.5
SmallvilleRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0