Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0