Titles you rated
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 2.5- Smile, YouRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 0.5- You Are My DestinyRated ★ 1.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0