Movies
Ratings
292
FuryRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0- Nensho Battle RoyalRated ★ 1.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 4.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
DropRated ★ 4.0
BuntRated ★ 2.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 2.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 1.0
Ice BarRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.5