Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Baby Steps Season 2Rated ★ 3.5
Baby StepsRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5