Movies
Ratings
26
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0