Movies
Ratings
900
Flash PointRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
The Techniques of FightingRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.0