Series
Ratings
18- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0