Series
Ratings
47
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5