Series
Ratings
41
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5