Movies
Ratings
33
The Plan ManRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 4.0