Titles you rated
 Edge of TomorrowRated ★ 4.0 Edge of TomorrowRated ★ 4.0
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 Minority ReportRated ★ 3.5 Minority ReportRated ★ 3.5
 The Classified FileRated ★ 3.5 The Classified FileRated ★ 3.5
 The Usual SuspectsRated ★ 2.5 The Usual SuspectsRated ★ 2.5
 (500) Days of SummerRated ★ 3.5 (500) Days of SummerRated ★ 3.5
 Now You See Me 2Rated ★ 4.0 Now You See Me 2Rated ★ 4.0
 Source CodeRated ★ 4.5 Source CodeRated ★ 4.5
 The Man from EarthRated ★ 4.0 The Man from EarthRated ★ 4.0
 The Sixth SenseRated ★ 2.5 The Sixth SenseRated ★ 2.5
 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0
 The Imitation GameRated ★ 5.0 The Imitation GameRated ★ 5.0
 PredestinationRated ★ 4.5 PredestinationRated ★ 4.5
 The Terror LiveRated ★ 4.5 The Terror LiveRated ★ 4.5
 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
 DeadpoolRated ★ 4.0 DeadpoolRated ★ 4.0
 The MartianRated ★ 4.5 The MartianRated ★ 4.5
 AssassinationRated ★ 2.5 AssassinationRated ★ 2.5
 Inside OutRated ★ 5.0 Inside OutRated ★ 5.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0