Movies
Ratings
346
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.5