Series
Ratings
129
School 2013Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Birth SecretRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 2.5- Land of RainRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 4.0- Their Perfect DayRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.5
TemptationRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.5