Titles you rated
The DuchessRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
War RoomRated ★ 3.0
3096 DaysRated ★ 3.0