Movies
Ratings
164
Schindler's ListRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.5
TarzanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0