Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The AccountantRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5