Titles you rated
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 1.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
School BabysittersRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0