Movies
Ratings
766
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.2 First GuardianRated ★ 4.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 4.5