Titles you rated
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
Dark GatheringRated ★ 4.0
CITY THE ANIMATIONRated ★ 2.0
Apocalypse HotelRated ★ 5.0
The Murky StreamRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Good Luck Girl!Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 3.0
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
My Home HeroRated ★ 3.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0