Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
SpeciesRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0