Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Slayers RevolutionRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5