Movies
Ratings
196
Bring Her BackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Two LoversRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5