Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Coup de ChanceRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 1.0
Because I Hate KoreaRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.0