Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 1.5