Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0