Titles you rated
Paradise MurderedRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
MontageRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0