Titles you rated
Tabloid TruthRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 0.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.0
Queen of WalkingRated ★ 0.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
Miss BaekRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
WhitneyRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0