Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5