Titles you rated
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0