Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Ivan's ChildhoodRated ★ 3.5
MunichRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Spy GameRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0