Titles you rated
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5