Movies
Ratings
171
The Great BeautyRated ★ 3.5
Ice PrincessRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
Steel Cold WinterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 4.0
PietaRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5